تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
کوچینگ
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
تلسکوپ جیمز وب
لباس خواب


موشن گرافیک - جلوه های ویژه در افتر افکت s

موشن گرافیک - جلوه های ویژه در افتر افکت

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 43
» بازديد ديروز : 7
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 49
» بازديد سال : 42
» بازديد کل : 142
» اعضا : 0
» مطالب : 13

جلوه های ویژه در افتر افکت


تاریخ انتشار پست : 1399/6/9 بازدید : 8

به لطف فیلم ها و تلویزیون ، همه ما دنیاهای خارق العاده ای را تجربه کرده ایم که هرگز نمی توانستند در صفحه زمینی ما وجود داشته باشند. حتی اگر به طور معمول از ژانر فانتزی لذت نبریم ، قطعاً این تأثیرات را در عمل دیده ایم - چه در سینما ، چه در تبلیغات تجاری و چه حتی در بازی های ویدیویی. در این پست چگونگی ایجاد این جهان ها با استفاده از جلوه های بصری بررسی شده است. بنابراین VFX چیست؟ چگونه و چرا فیلمسازان از آن استفاده می کنند؟ ما با تعریف این اصطلاح با مثالهای حماسه برخی از فیلم های مورد علاقه شما ، VFX را کشف خواهیم کرد.VFX چیست؟

جلوه های تصویری (VFX) اصطلاحی است که برای توصیف تصاویر ایجاد شده ، دستکاری شده یا تقویت شده برای هر فیلم یا سایر رسانه های متحرک که نمی توانند در حین عکسبرداری زنده انجام شوند ، استفاده می شود. آموزش افتر افکت گرافیستار ادغام بین فیلم های واقعی و این تصاویر دستکاری شده برای ایجاد محیط های واقع بینانه برای متن است. این محیط های ایجاد شده برای تصویربرداری بسیار خطرناک هستند یا دنیاهایی که وجود ندارند. آنها از تصاویر تولید شده توسط رایانه (CGI) و نرم افزار خاص VFX برای تحقق آن استفاده می کنند. تولیدکنندگان VFX با کارگردانان و سینماگران ارتباط برقرار می کنند تا مشخص کنند کدام صحنه ها به آنها نیاز دارند تا با صفحه های سبز فیلم برداری کنند.

جلوه های بصری با جلوه های ویژه متفاوت است زیرا جلوه های بصری به یک کامپیوتر احتیاج دارند و پس از عکسبرداری به آن اضافه می شوند. جلوه های ویژه یا SFX در صحنه فیلمبرداری تحقق می یابد - اینها مواردی مانند انفجارهای هدفمند و کنترل شده ، زخم های جعلی گلوله ای و غیره هستند.

نمونه ای از VFX می تواند اژدهایانی باشد که در Game of Thrones از طریق آسمان پرواز می کنند یا یک سفینه فضایی است که در جنگ ستارگان از طریق فضا پرواز می کند

نرم افزار مشترک VFX:

    Adobe After Effects
    3Ds Max
    بوجو
    Maxon Cinema 4D
    Autodesk Maya
    موکا
    نوکی
    مصنوعی ها

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد